Melvin a C-Brace

Melvin prekonal obrnu; narodil sa v Bombaji. Keď mu boli tri roky, adoptoval si ho manželský pár z Nemecka. Predtým, než dostal C-Brace®, používal ortézu, ktorá sa zamkla, akonáhle došliapol na nohu. V podstate s ňou bol celkom spokojný – teda až do chvíle, než poznal C-Brace®. Bol to pre neho obrovský skok. „Bolo to neuveriteľné. Zrazu môžem znovu chodiť dozadu a taktiež sa hrať so svojimi neterami na záhrade,“ hovorí Melvin. Pozrite sa sami!


Rozhovor s Melvinom

Melvin hovorí o tom, ako poprvýkrát vyskúšal C-Brace®. "Bol to skvelý pocit, keď mi C-Brace® pomohl vstať a ísť. Môžem sa naň spoľahnúť, že ma vždy podporí. Vediem momentálne flexibilnejší každodenný život, jednoducho sa zdvihnem a idem, kam potrebujem a nemusím premýšľať o tom, či to zvládnem.“ Hovorí Melvin.

Čo C-Brace® dokáže?

C-Brace® vás bude podporovať každý deň, v každom okamžiku chôdze i v stoji. Prispôsobí sa v reálnom čase vzniknutej situácii a vy tak môžete chodiť bezpečne a prirodzene. Môže byť veľmi prospešná pre celú radu neurologických indikácii dolných končatín.

Budete s ním schopní:

• Prechádzať sa po nerovnom povrchu a svahoch

• Chodiť zo schodov striedavou chôdzou

• Nosiť ortézu skrytú pod odevom

• Nastaviť si ortézu pomocou aplikácie pre smart telefóny

Viac o C-Brace