Wolfgang a C-Brace

Keď bolo Wolfgangovi osem rokov, prekonal obrnu. To následne viedlo k ochrnutiu jednej nohy. Ako dieťa bol odkázaný na invalidní vozík. Dnes Wolfgang používa C-Brace® a vďaka modernej počítačovej technológii dokáže chodiť takmer prirodzene. „Som na ceste,“ hovorieva. Skutočnosť, že po toľkých rokoch ochorenia môže povedať takúto vetu, by mala byť pre ostatních povzbudením. To je také Wolfgangovo prianie. Dnes jazdí na bicykli, občas jazdí na koni a cvičí jogu. Wolfgang si žije svoj život - presvedčte sa sami!


Rozhovor s Wolfgangom

Bez podpory C-Brace® by Wolfgang neuniesol váhu vlastného tela. „Som fascinovaný všetkým, čo je možné s touto ortézou vykonávať. Môžem chodiť po schodoch hore a dolu, po lúkach, alebo po kopcovitých cestách. Kde môžem vyskúšať limity C-Brace®.“ Hovorí Wolfgang.

Čo C-Brace® dokáže?

C-Brace® vás bude podporovať každý deň, v každom okamžiku chôdze i v stoji. Prispôsobí sa v reálnom čase vzniknutej situácii a vy tak môžete chodiť bezpečne a prirodzene. Môže byť veľmi prospešná pre celú radu neurologických indikácii dolných končatín.

Budete s ním schopní:

• Prechádzať sa po nerovnom povrchu a svahoch

• Chodiť zo schodov striedavou chôdzou

• Nosiť ortézu skrytú pod odevom

• Nastaviť si ortézu pomocou aplikácie pre smart telefóny

Viac o C-Brace