Voyager Light - Evo: Vaše rozhodnutie

L 2.3 Aktívny vozík, špeciálne upravený na mieru

Plne hradený zdravotnou poisťovňou | Kód ZP: L78568

Voyager Light - Evo- Jedinečný ako vy

Pokiaľ ide o vášho každodenného spoločníka, nemali by ste robiť žiadne kompromisy. Ste aktívni, máte vlastný štýl a nič vás nezastaví? Potom je na mieru vyrábaný vozík Voyager Evo s pevným rámom presne tým, čo hľadáte. Každý vozík Voyager Evo je šitý na mieru predstavám klienta, takže sa vám nielen optimálne prispôsobí, ale zohľadní aj vaše osobné preferencie. Ako to funguje?

Okrem hliníkovej zliatiny v štandardnej verzii ponúkame stavebnicový systém s výberom z rôznych materiálov ako karbón, titán a magnézium. Produkt následne vyrobíme zo zmesi materiálov podľa vášho výberu. Sami tak určíte súčasne vzhľad aj hmotnosť vášho budúceho spoločníka, ktorý je charakteristický svojím hladkým chodom a manévrovateľnosťou.

Na obrázku je znázornené doplnkové vybavenie.

Opierka chrbta

Uhlovo nastaviteľná pevná opierka chrbta je alternatívou k textilnému poťahu. Poskytuje ešte väčšiu stabilitu a dostupná je aj vo verzii s držadlami pre sprevádzajúcu osobu.

Materiál rámu

Hliník, karbón a titán sú na výber ako možné materiály na výrobu rámu. Spojovacie prvky sú k dispozícii tiež z magnézia.

Sedadlo

Pevná sedacia doska zvyšuje celkovú stabilitu vášho Voyager Evo a zároveň znižuje jeho celkovú hmotnosť. Rozhodnúť sa samozrejme môžete aj pre textilný poťah sedadla.

Brzdy

Horizontálne športové brzdy majú jednoduchú obsluhu a ideálnu polohu aj pre prípad prepravy vášho Voyager Evo.

Bočnica

Chránič odevu je na Voyager Evo vykrojený presne tak, aby dokonale kopíroval tvar kolesa.Dizajnový balíček Aluminium

Voyager Evo v dizajne Aluminium

Milujete eleganciu a dizajn a uprednostňujete veci ľahké a moderné? So štíhlym hliníkovým dizajnom budete určovať aj farebné trendy.

Rečou puristického dizajnu

Skutočná krása nepozná čas ani miesto. Prejaví sa pred kamerou rovnako tak ako za písacím stolom. Pôsobí ľahko, nenútene a elegantne. Presne tak ako nový Voyager Evo v dizajne Aluminium. Dnes už patrí ku klasikom.

Na výber z ôsmych farieb eloxu

Chcete dať vášmu životu novú farbu? Potom si vyberte pre vás tú pravú v eloxovanom hliníku.

Vrchol ultraľahkých konštrukcií: magnézium

Chcete ešte väčšiu úsporu hmotnosti? Potom si doprajte spojovacie prvky vyrobené z ultraľahkého magnézia. Všetko je možné. Rozhodnete sa vy.

Dizajnový balíček Titanium

V plnej sile každý deň

Imponuje vám temperament a sila, musíte cítiť slobodu a obdivujete výrazné výkony? Titán nerobí kompromisy: na jednej strane pružný, na druhej nehrdzavejúci a tepelne odolný, a práve preto ideálny na pevný vozík, ktorý odolá každej záťaži vášho života.

Neprekonateľný vzhľad

Konštrukcia otvoreného rámu nedáva priestor na zbytočné doplnky a ozdoby. V plnej miere sa sústredí na to najpodstatnejšie. Skrutkovaný, nie zváraný - a preto vysoko odolný, a pritom predsa prispôsobiteľný v detailoch.

Vyššia zaťažiteľnosť!

Každý vozík sa vyrába individuálne v zákazkovej výrobe Ottobock. Na mieru práve vám. V každom detaile dokonale prispôsobený vášmu telu. S najvyššou maximálnou zaťažiteľnosťou: váhou používateľa až do 140 kg!

Vrchol ultraľahkých konštrukcií: magnézium

Chcete ešte väčšiu úsporu hmotnosti? Potom si doprajte spojovacie prvky vyrobené z ultraľahkého magnézia. Všetko je možné. Rozhodnete sa vy.

Dizajnový balíček Carbon

Posúvať hranice

Radi prekonávate hranice. Neuspokojíte sa s priemernosťou. Neustále hľadáte spôsoby, ako vyjadriť vašu osobnosť. Posuňte vaše osobné hranice s Voyager Evo z karbónu.

Exkluzivita v dokonalosti

Už na prvý pohľad Voyager Evo v exkluzívnom karbónovom prevedení jasne stelesňuje dokonalosť. Okamžite spoznáte, čo dokáže. Túžite nasadnúť. Ihneď. A už len ísť. Ukázať svetu, že sa uspokojíte len s tým najlepším, že nemáte pochybnosti.

Špičková technológia pre najvyššie požiadavky

V extrémnych situáciách, ktoré si vyžadujú špičkovú technológiu, prichádza do hry karbón. Dôvod je jednoduchý: žiadny iný materiál nemá takú nízku hmotnosť a súčasne takú vysokú zaťažiteľnosť. Prečo by ste sa teda mali na vašom vozíku uspokojiť s niečím horším?

Vrchol ultraľahkých konštrukcií: magnézium

Chcete ešte väčšiu úsporu hmotnosti? Potom si doprajte spojovacie prvky vyrobené z ultraľahkého magnézia. Všetko je možné. Rozhodnete sa vy.

Technické informácie

Technické údaje  
Šírka sedu 280–460 mm
Hĺbka sedu 360–520 mm
Výška sedu vpredu 445–530 mm
Výška sedu vzadu 395–495 mm
Výška chrbtovej opierky 200–500 mm
Dĺžka predkolenia 120–470 mm
Šírka 470–650 mm
Dĺžka 730–910 mm
Výška 1030 mm
Maximálna nosnosť 100 kg – hliníkový a karbónový rám
140 kg – titánový rám
Hmotnosť (hliník) Približne 10,5 kg
Hmotnosť pri preprave
Rám
Zadné koleso

Približne 6,9–9,8 kg
Od 1,1 kg
Uhol zakrivenia predného rámu 75°–90° v 1° krokoch
Typ predného rámu Rovný, zalomený 2 cm, zalomený 4 cm
Abdukcia 2 cm a 4 cm

Na stiahnutie

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Katalóg Mobility Solutions (2016)


Príslušenstvo


Podobné produkty