Sedenie: cestovanie a výlety

Dieťa potrebuje kvalitnú oporu aj počas presunov a zároveň by pre podnietenie aktivity malo mať možnosť vnímať okolité podnety.

Zmyslové vnímanie okolia má priaznivý vplyv na celkový vývoj dieťaťa. Rehabilitačné kočíky a elektrické vozíky poskytnú vášmu dieťaťu potrebnú stabilitu, umožnia oddych a podporia terapiu. "Rastú" s vaším dieťaťom a dajú sa prispôsobiť prípadným zmenám. Pomôcky podporujúce mobilitu - či už poháňané dieťaťom alebo tlačené ošetrovateľom - majú nenahraditeľný význam v bežnom živote. Práve preto máte k dispozícii množstvo modelov, z ktorých každý poskytuje rôzne možnosti. Sú navrhnuté tak, aby boli čo najkompaktnejšie, takže ich môžete ľahko naložiť do kufra svojho auta. Všetky majú rovnaký cieľ - čo možno najviac vám uľahčiť váš každodenný život.


Kimba Neo

Kimba Neo poskytuje vášmu dieťaťu požadovanú oporu počas cestovania, umožňuje oddych a dokonca uľahčuje terapiu. Absorbuje nárazy a je možné ho individuálne prispôsobiť na takmer akúkoľvek vašu požiadavku.

viac

Eco Buggy

Na rýchlu, nekomplikovanú prepravu detí od 3 do 8 rokov je kočík Eco Buggy presne tým pravým. S Eco Buggy sa mimoriadne dobre pohybuje a je ľahko ovládateľný.

viac

Lisa

V meste aj na cestách je Lisa ideálnym kočíkom pre deti s ľahkým zdravotným znevýhodnením od 3 do 16 rokov. Lisa je kompaktná, ľahká, ľahko zložiteľná a stabilná. Vďaka otáčacím predným kolieskam sa s ňou dobre manipuluje aj v stiesnených priestoroch.

viac