Podvozky sedacích jednotiek

Kimba Neo

Stabilný podvozok Kimba Neo pre exteriéry sa dá skombinovať s najrôznejšími riešeniami sedadla (individuálne sedacie jednotky, modulárne sedacie systémy, Kimba Neo a autosedačka Lars).

viac

Kimba Inline

Kimba Inline je cestný podvozok pre dvojčatá alebo súrodencov, ktorý musí počas prepravy polohovať.

viac

Kimba Cross

Kimba Cross je športový podvozok, ktorý je navrhnutý ako typický jogger. Je skladací a v prípade nedostatku priestoru na prepravu sa dá aj rozložiť. Obidve zadné aj predné kolesá s plášťom BMX sú vhodné na dlhé trasy a nerovný terén, aký je napr. v lese. Podvozok sa môže skombinovať s rôznymi sedacími systémami (individuálne sedacie ortézy, modulárny systém, sedacie jednotky Kimba Neo, Squiggles, Mygo alebo Lars).

viac

Interiérový podvozok Kimba

Skutočne úzky interiérový podvozok Kimba je určený pre deti s hmotnosťou do 50 kg. Je ideálny na používanie v stiesnených priestoroch a dá sa skombinovať s rôznymi sedacími systémami (individuálne sedacie ortézy, modulárny systém, sedacie jednotky Kimba Neo alebo Lars).

viac

Discovery

Úzky podvozok Discovery je ideálny pre stiesnené priestorové pomery- stabilný podvozok, ktorý sa dá prispôsobiť rôznym sedacím systémom. Jednoducho sa ovláda a veľmi dobre sa s ním manévruje. Množstvo vymeniteľných adaptérov umožňuje ľahké upínanie rôznych sedacích systémov a jednotiek. Najčastejšie sa pužíva v kombinácii s individuálnou sedacou ortézou, ktorá dokáže kompenzovať aj veľmi ťažké zdravotné znevýhodnenie dieťaťa. Možný sklon sedadla napomáha fixácii dieťaťa a podporuje funkčnosť sedacej ortézy.

viac

Dino 3

Podvozok Dino 3 je najlepšou alternatívou pre deti, ktoré sa snažia robiť úchop, ale doposiaľ nedokážu samé pohybovať kolesami alebo úchopovými obručami. Dá sa používať ako prepravný vozík, ale aj ako vozík poháňaný vlastnou silou. Rozmanité variácie príslušenstva pokrývajú široké spektrum uplatnenia, umožňujú individuálne umiestnenie hnacích kolies, vyššiu ovládateľnosť a optimálne prispôsobenie telesným proporciám užívateľa. Najčastejšie sa používa v kombinácii s individuálnou sedacou ortézou, ktorá dokáźe kompenzovať aj veľmi ťažké zdravotné znevýhodnenie dieťaťa. Možný sklon sedadla podporuje fixáciu dieťaťa a funkčnosť sedacej ortézy.

viac