Elektrické vozíky

Mobilita je omnoho viac ako len rozsah pohybu. Mobilita znamená kvalitu života. V Ottobock sa zameriavame na individuálne potreby ľudí s postihnutím. Okrem individuálnych riešení je vývoj našich elektrických vozíkov založený na vysokých nárokoch na tvar, funkčnosť a dizajn.


Juvo

Elektrický invalidný vozík Juvo ponúka takmer nekonečné možnosti montáže na zákazku aj pre tie najnáročnejšie požiadavky. K dispozícii máte špecifické riadiace a ovládacie prvky predných a zadných kolies, výkon motora v 2 úrovniach či voliteľnú šírku rámu.

viac

A200

Plne hradený zdravotnou poisťovňou.

A 200 je ideálnym vozíkom do interiéru. Vďaka nízkej celkovej šírke a kompaktnému dizajnu prejde pohodlne úzkymi zárubňami a chodbami a vyznačuje sa ľahkou manévrovateľnosťou.

viac

Skippi/ SkippiPlus

Plne hradený zdravotnou poisťovňou.

Elektrický vozík Skippi umožňuje mobilitu a účasť na aktivitách deťom, ktoré nedokážu samy aktívne poháňať vozík. Vaše dieťa objavuje svoje okolie, môže sa voľne pohybovať a hrať sa s ostatnými deťmi.

viac

B400

Vnútri alebo vonku, s B400 ste vždy na správnej ceste. Vďaka svojej kompaktnej a stabilnej konštrukcii je skutočne všestranným spoločníkom.

viac

C1000 DS

Všetci tí, ktorí si dokážu vážiť výnimočnosť a očakávajú od svojho exteriérového elektrického vozíka jednoducho lepší výkon, ocenia funkčnosť a komfort, ktorý prináša C1000 DS.

viac

C2000

Keď už vozík, tak poriadny: výkonný exteriérový balík C2000, odolnosťou a výdržou stavaný na vonkajšie prostredie, má svoje oprávnené miesto v prvej lige.

viac

Xeno

Vychutnajte si schopnosť postaviť sa s elektrickým vozíkom Xeno. Rýchly prechod z pozície v sede do fyziologicky dôležitého natiahnutia celého tela podporuje prekrvenie a pomáha chrániť kĺby.

viac