Hovoríme vďaka

Ďakujeme našim oddaným zákazníkom, angažovaným zamestnancom a spoľahlivým partnerom na celom svete. Tento rok bol pre nás všetkých významnou výzvou a vážime si vašu podporu, pretože sme pretože sme všetci spoločne pomáhali pacientom si zachovať, alebo znovu získať slobodu pohybu.

Namiesto darčekov a tlačených pohľadníc budeme pokračovať v našej každoročnej vianočnej tradícii celosvetovej podpory diabetických detí v núdzi, prostredníctvom Ottobock Global Foundation.

S najvrúcnejším želaním šťastných Vianočných sviatkov a nádherného nového roka

Philipp Schulte-Noelle (CEO), Kathrin Dahnke (CFO), Oliver Jakobi (CSO), Dr. Andreas Goppelt (CTO), Arne Jörn (COO), Martin Böhm (CXO)

Ottobock Global Foundation

Občianska vojna v Sýrii je stále ešte aktuálna téma. Milióny ľudí sú na úteku a vojna a následky vojny sú stále zreteľné. Mladí ľudia a deti, ktoré utrpeli vážne zranenia pre bombových útokoch sú tým značne zasiahnutí. S projektom “Children in Need – Help for Syria”, poskytuje Ottobock Global Foundation lekársku starostlivosť s protézami, ortézami a vozíčkami, aby sa tieto deti a mládež mohli opäť podieľať na aktívnom živote.

Ottobock Global Foundation
Deutsche Bank
IBAN DE55 1007 0000 0937 0370 00
BIC DEUTDEBBXXX

www.ottobock-global-foundation.com

Tabalugahaus HGN

Mnoho detí vyrastá v náročných podmienkach s úzkosťou, alebo chorobou, ktoré sa stali súčasťou ich každodenného života. Pre profesora Hans Georg Nädera bola vždy srdečnou záležitosťou práve podpora detí, ktoré nevyrastajú v rovnako ochraniteľskom a potravinovo zabezpečenom prostredí, ako vyrastal on sám. Široký rozsah programov ponúkaných v Tabaluga House pomáhajú deťom a mladým ľudom v sebe odhaliť svoj talent a schopnosti. Toto je miesto, kde môžu získať odvahu a silu pre svoju ďalšiu budúcnosť.

Schutzräume für Kinder Duderstadt gGmbH
Sparkasse Duderstadt
IBAN DE85260512600005050505
BIC NOLADE21DUD

www.tabalugahaus.de