Plán školení Ottobock na 2. polrok 2019

Protetický minimag august 2019

Už od roku 2013 hrá ústrednú úlohu v pláne našich školení Medzinárodné školenie Ottobock v Hustopečiach (17. - 18. Októbra 2019). Opäť vás neminie atraktívny program, ktorý po obidva dni, povedieme spoločne s kolegami z Českej Republiky a materskej spoločnosti v Duderstadte.

Tešiť sa môžete na zaujímavé workshopy, v ktorých sa pozrieme na novinky, ktoré určite upútajú vašu pozornosť - revolúciu do protetiky horných končatín totiž prináša nový systém riadenia Myo Plus, ako prvý uvidíte nový mechanický kolenný kĺb 3R85 s pracovným názvom "Henri", ktorý strčí do vrecka obľúbenú 3R80, ale už aj dostupné chodidlo pre aktívnych užívateľov 1C50Taleo alebo TF liner 6Y110 SealingLiner. Všetko samozrejme jasne a prakticky.

Zaoberať sa budeme aj novinkami v oblasti 3D technológií, materiálov alebo terapiou pre amputovaných. Témy tohtoročného školenia sú teda vhodné tak ako pre ortopedických technikov zaoberajúcich sa protézami, ortézami, ale aj terapeutov, s ktorými spolupracujete.

Podrobnejšie, prvé informácie sa dozviete v PDF pozvánke, ktorú si môžete stiahnuť v spodnej časti stránky.

Kapacita uplynulých šiestich ročníkov bola vždy naplnená, a preto nečakajte s prihlásením na poslednú chvíľu. Registráciu musíme kvôli bezproblémovej organizácii ukončiť 13. septembra! Po tomto termíne už nebude možné dodatočné prihlasovanie !!!

Dôležité informácie:

  • Do Hustopečí sa nezabudnite včas prihlásiť, uzávierka registrácie pre Slovenských účastníkov je 13. septembra 2019.

  • Registračný poplatok bude hradený prostredníctvom faktúry.

  • Registráciu je možné vykonať výlučne cez on-line formulár tu: Hustopeče 2019 (s ohľadom na GDPR vás vo formulári musíme požiadať o dva súhlasy)

Na jeseň pripravujeme v spolupráci s českými kolegami ešte jedno školenie v Zruč-Senci:

  • Socket Technologies – sadrovanie pomocou nového stojanu IpsoCast v spojení s podtlakovým systémom DVS (DynamicVacuumSystem), správne použitie 6Y110 SealingLiner, tipy a triky a ďalšie

O tomto školení vás budeme včas informovať

Tešíme sa, že sa uvidíme v Hustopečiach a v Zruči.

Marek Bachura


Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Hustopeče 2019 - pozvánka


Hustopeče 2019 - registrácia