Koleno/dolná končatina


Patella Pro

Patella Pro je dynamická kolenná ortéza určená na recentralizáciu pately. Udržuje patelu v jej správnej polohe v celom rozsahu flexie a extenzie.

viac

Ortotronický ortézový systém C-Brace®

Počítačom riadená ortéza C-Brace® vám otvára nové pohybové možnosti. Výrazne vám pomôže pri sadaní, chôdzi po nerovnom povrchu alebo pri striedavej chôdzi po schodoch.

viac

Genu Arexa

Kolenná ortéza s pevným rámom Genu Arexa stabilizuje koleno v priebehu procesu liečenia po zraneniach kolenných väzov a predchádza nežiaducim pohybom.

viac

Ortotický systém Aqualine

S ortotickým systémom Aqualine predstavila spoločnosť Ottobock celosvetovo prvú vode odolnú pomôcku chôdze špeciálne navrhnutú pre použitie v mokrom prostredí.

viac

Xeleton

Robustná kolenná ortéza s pevným rámom Xeleton stabilizuje koleno v priebehu procesu liečenia po zraneniach kolenných väzov a predchádza nežiaducim pohybom.

viac

Ortotický systém E-MAG Active

E-MAG Active – elektronicky riadený systém kolenného kĺbu pre vybavenie pri ochrnutí dolnej končatiny

viac

Genu Neurexa

Genu Neurexa poskytuje spoľahlivú oporu po cievnej mozgovej príhode. Stabilizuje koleno a predchádza hyperextenzii kolenného kĺbu. Koleno je pritom naďalej možné zohýbať.

viac

Free Walk

V prípade úplného alebo čiastočného ochrnutia dolnej končatiny umožňuje ortéza Free Walk takmer prirodzený obraz chôdze s vysokou mierou bezpečnosti a stability.

viac

Genu Direxa a Genu Direxa open

V prípade ťažkostí s kolenom či ľahkého až mierneho pocitu nestability (voľnosti väzív) zabezpečujú ortézy stabilizáciu kolena.

viac

Genu Direxa Stable a Genu Direxa Stable open

V prípade ťažkostí s kolenom s pocitom nestability, kedy je nevyhnutné obmedzenie rozsahu pohybu v kĺbe, zabezpečia ortézy Genu Direxa Stable a Genu Direxa Stable open stabilizáciu kolena.

viac

Genu Sensa

V prípade bolesti, opuchu alebo zápalu poskytuje bandáž Genu Sensa kolenu stabilitu a úľavu, podporuje jeho funkčnosť a pomáha zmierňovať bolesť.

viac

Unilaterálny kĺbový systém

V prípade čiastočnej alebo úplnej parézy svalstva dolnej končatiny poskytuje unilaterálny kĺbový systém možnosť uceleného systémového riešenia.

viac