Koleno/dolná končatina


Agilium Softfit

Ortéza kolena Agilium Softfit využíva trojbodový princíp na zmiernenie postihnutej oblasti kolena spôsobenej artrózou.

viac

Patella Pro

Patella Pro je dynamická kolenná ortéza určená na recentralizáciu pately. Udržuje patelu v jej správnej polohe v celom rozsahu flexie a extenzie.

viac

Ortotronický ortézový systém C-Brace®

Počítačom riadená ortéza C-Brace® vám otvára nové pohybové možnosti. Výrazne vám pomôže pri sadaní, chôdzi po nerovnom povrchu alebo pri striedavej chôdzi po schodoch.

viac

Genu Arexa

Kolenná ortéza s pevným rámom Genu Arexa stabilizuje koleno v priebehu procesu liečenia po zraneniach kolenných väzov a predchádza nežiaducim pohybom.

viac

Ortotický systém Aqualine

S ortotickým systémom Aqualine predstavila spoločnosť Ottobock celosvetovo prvú vode odolnú pomôcku chôdze špeciálne navrhnutú pre použitie v mokrom prostredí.

viac

Xeleton

Robustná kolenná ortéza s pevným rámom Xeleton stabilizuje koleno v priebehu procesu liečenia po zraneniach kolenných väzov a predchádza nežiaducim pohybom.

viac

Ortotický systém E-MAG Active

E-MAG Active – elektronicky riadený systém kolenného kĺbu pre vybavenie pri ochrnutí dolnej končatiny

viac

Genu Neurexa

Genu Neurexa poskytuje spoľahlivú oporu po cievnej mozgovej príhode. Stabilizuje koleno a predchádza hyperextenzii kolenného kĺbu. Koleno je pritom naďalej možné zohýbať.

viac

Free Walk

V prípade úplného alebo čiastočného ochrnutia dolnej končatiny umožňuje ortéza Free Walk takmer prirodzený obraz chôdze s vysokou mierou bezpečnosti a stability.

viac

Genu Direxa a Genu Direxa open

V prípade ťažkostí s kolenom či ľahkého až mierneho pocitu nestability (voľnosti väzív) zabezpečujú ortézy stabilizáciu kolena.

viac

Genu Direxa Stable a Genu Direxa Stable open

V prípade ťažkostí s kolenom s pocitom nestability, kedy je nevyhnutné obmedzenie rozsahu pohybu v kĺbe, zabezpečia ortézy Genu Direxa Stable a Genu Direxa Stable open stabilizáciu kolena.

viac

Genu Sensa

V prípade bolesti, opuchu alebo zápalu poskytuje bandáž Genu Sensa kolenu stabilitu a úľavu, podporuje jeho funkčnosť a pomáha zmierňovať bolesť.

viac

Unilaterálny kĺbový systém

V prípade čiastočnej alebo úplnej parézy svalstva dolnej končatiny poskytuje unilaterálny kĺbový systém možnosť uceleného systémového riešenia.

viac