Rehband / Aktivuj svoj plný potenciál

O značke Rehband

Rehband je svetová značka so škandinávskymi koreňmi, založená v Štokholme v roku 1955. Rehband je veľmi hrdý na to, že vlastní celú výrobnú sieť, produkty vyrába v európskych fabrikách a riadi vlastné R&D (výskum a vývoj) oddelenie. Rozsah produktov a záujem cieľovej skupiny sa postupne počas rokov rozširoval a v roku 1994 značku získala spoločnosť Otto Bock HealthCare GmbH, jedna zo svetových lídrov na trhu technickej ortopédie. Spolu s Otto Bock dosiahol Rehband jedinečnú pozíciu na trhu. Desaťročia tradícií, vedeckého výskumu a nepretržitých medicínskych zlepšení – to je to, čo robí Rehband tak osobitou značkou. Dnes môžeme Rehband nájsť vo viac ako 60 krajinách, ponúka vyše 160 unikátnych produktov. Je to značka pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí chcú podporovať, chrániť a zlepšovať svoje výsledky.

Filozofia značky

Bez ohľadu na to, ako definuješ aktívny život, my sme pri tom. Chránime tvoje kolená na hádzanárskom ihrisku. Podporujeme tvoj chrbát v ťažkých časoch. Zohrievame tvoje kĺby počas tréningu a pri tvojich každodenných aktivitách. A najlepšie na tom je, že to robíme s produktami vyvinutými spolu s tebou. S kvalitou, funkčnosťou a dizajnom prispôsobeným pre teba a tvoje každodenné potreby.

A s tým chceme pokračovať.


RX línia

Bandáže kolena, lakťa a lýtka vyvinuté špeciálne pre fitness a crossfit.

Na základe fantastického úspechu Rehband Rx 5mm kolennej bandáže u profesionálov vo Fitness a CrossFit, Rehband vyvinul celistvú Rx líniu na podporu kolena, lakťa a lýtka v rôznych hrúbkach neoprénu a farebných variantoch. Celý rozsah produktov bol vyvinutý v úzkej spolupráci s ambasádormi Rehband – Camille Leblanc-Baziner a Rich Froning, obaja sú víťazmi CrossFit hier 2014.

Rx Kolenné bandáže Junior

5mm hrubá kolenná bandáž Junior v detských veľkostiach prináša výhody pri rôznych druhoch tréningu, pri ktorých je požadovaná ohybnosť aj podpora. Konštrukcia je postavená na unikátnom patente, ktorý zabezpečuje anatomické nasadenie. Tvar povoľuje prispôsobenie sa pohybom tela. Poskytuje kombináciu mentálneho a fyzického rámu, ktorý podporuje pohyb tela smerom k sile a nie ku zraneniu. Kolenná bandáž bude viesť telo správne bez obmedzovania rozvoja svalov v okolí kolena.

Rx kolenná bandáž Junior je v USA klasifikovaná ako zdravotnícka pomôcka. Kombinuje kľúčové výhody – stabilitu, kompresiu a zahrievanie. Stabilita poskytuje mentálny a fyzický pocit bezpečia. Kompresia pomáha predchádzať zraneniam a zvyšuje svalovú pamäť, ako sa pohybovať správne. Zahriatie chráni kĺby a mäkké tkanivá pred zranením. Všetky tieto elementy zlepšujú schopnosť výkonu.


Rehband Compression

Je pre Vás najlepšou voľbou pred, počas i po tréningu.

Rehband Compression línia ponúka jednu z najmodernejších športových kompresií na trhu. Vynikajúci vysoký výkon textílie, starostlivo vybraný tímom špecializovaných textilných inžinierov ponúka maximálnu priedušnosť, dobré odvádzanie potu a to bez zmeny kompresie počas športu. Materiál pružiaci vo všetkých 4 smeroch poskytuje optimálnu priľnavosť a cielenú kompresiu pre každú svalovú skupinu počas vrcholného výkonu.

Konštrukčne vyrobené na mieru pre dokonalé anatomické prispôsobenie vám poskytne výnimočné pohodlie a výkon. Rehband Compression línia je založená na unikátnej kombinácii viac ako 60 ročných skúseností z oblasti lekárstva a športu. Počas vývoja našich produktov tím odborníkov úzko spolupracoval so športovcami po celom svete.

Línia Protection

Chrániče a bandáže

Ako posúvame svoje hranice a zvyšujeme výkony v našom tréningu, tak aj kvalitu, funkčnosť a dizajn našich produktov je stále viac dôležitá. Tlmenie otrasov. Doba životnosti. Pohodlie pri nosení. Flexibilita.

Línia Rehband protection je vyvinutá z úzkej spolupráce s najlepšími svetovými atlétmi, aby bolo zabezpečené nielen naplnenie očakávaní, ale aj posúvanie ich do vyššej úrovne.

Na Stiahnutie

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Katalóg Rehband 2019

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Letáky Rehband