Prehľad systémov protéz dolných končatín

Amputácia znamená pre vás a vašu rodinu obrovskú zmenu. Budeme radi, ak vás na vašej ceste budeme môcť s dôverou sprevádzať. Naším cieľom je ukázať vám, že čiastočnou stratou vašej schopnosti pohybu ešte nič nekončí. Moderné protézy dokážu obnoviť mobilitu a navrátiť slobodu pohybu. Sami uvidíte, že s dobrým vybavením budete naďalej pánom vlastného života – či už v práci, pri každodenných povinnostiach, alebo vo voľnom čase.


Aqualine

Protézový systém Aqualine bol navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky na použitie v mokrých priestoroch. Chodidlo Aqua-Foot je vybavené protišmykovou podrážkou a kolenný kĺb Aqua-Knee je zárukou bezpečnej chôdze a státia.

viac

Genium - bionický protézový systém

Mikroprocesorom riadený bionický protézový systém Genium podporuje prirodzený obraz pohybu takmer identický s fyziologickou chôdzou - bez toho, aby používateľ musel vedome kĺb ovládať.

viac

Genium X3 - bionický protézový systém

Genium X3 – jedinečná kombinácia technológie, funkcionality a intuitívneho používania.

viac

Systém Harmony

Vďaka aktívnej kontrole objemu je systém Harmony zárukou bezpečného uchytenia protézy dolnej končatiny na kýpti.

viac

Bedrový kĺb Helix3D

So systémom bedrového kĺbu Helix3D určuje Ottobock nové štandardy protetického vybavenia po amputáciách v oblasti bedrového kĺbu.

viac

Kolenný kĺb 3R60

Protézový systém pre používateľov so stredným stupňom aktivity. Vhodný pre amputačné úrovne od disartikulácie v kolene po hemipelvektómiu.

viac

C-Leg mikroprocesorom riadený kolenný kĺb

C-Leg určuje štandardy protetickej starostlivosti o pacientov po amputácii v stehne už viac ako 15 rokov.

viac

Športový nadkolenný systém

Športovou protézou s kolenným kĺbom 3S80 Sport sa úspešne realizovala technológia od individuálnych výkonných protéz pre profesionálnych športovcov až po sériovú výrobu protézových komponentov pre amatérsky šport.

viac

Silikónový poťah na protézy dolných končatín

Po amputácii si mnohí klienti želajú v čo najväčšej možnej miere prinavrátiť vzhľad pôvodnej končatiny. Prekvapivo prirodzený vzhľad silikónových poťahov v kombinácii s individuálne pripravovanou farbou kože to umožňujú.

viac

Čiastočná silikónová protéza chodidla

Okrem vytvorenia prirodzeného vzhľadu prinášajú silikónové protézy prednožia klientom po amputácii bežný život bez výrazných obmedzení – či už naboso alebo v štandardnej obuvi.

viac

Kýpťové lôžka SiOCX TF

Zažite úplne nový pocit komfortu kýpťa a kontroly protézy so systémom kýpťových lôžok SiOCX TF. Vychutnajte si maximálne pohodlie, hygienu a funkčnosť.

viac

Skeo Sealing Liner

Chcete byť nezávislí a mať istotu, že sa môžete na svoju protézu kedykoľvek spoľahnúť? Nechcete sa trápiť náročným a zdĺhavým nasadzovaním protézy?

viac

Triton - produktová línia

Protézové chodidlá z produktovej línie Triton sú vhodné pre aktívnych používateľov. Ich vynikajúca dynamická odozva a flexibilita sú zárukou mobility na najvyššej úrovni – v každodennom živote či pri rekreačnom športe.

viac