Individuálny ochranný kryt Carbon Protector

Výhody pre vás na prvý pohľad

Spoľahlivá ochrana pre vaše Genium

Ako aktívny používateľ kolenného kĺbu Genium iste viete, akej záťaži je vaša protéza každý deň vystavovaná. V snahe poskytnúť vám patričnú ochranu vášho špičkového kolenného kĺbu pred poškriabaním a nárazmi sme vyvinuli kryt Carbon Protector v športovom dizajne. Vyrába sa na objednávku a prináša množstvo výhod. Napríklad používatelia, ktorí nechcú neustále nosiť kozmetický poťah, majú s krytom Carbon Protector ľahkú prácu. Jednoducho sa nasádza a sníma, dobre sa čistí, a obzvlášť sa preto hodí pre aktívny životný štýl. Športový dizajn krytu Protector a dynamický tvar s atraktívnym karbónovým povrchom presvedčia svojou atraktivitou hlavne v krátkom oblečení.

Individuálny kryt Carbon Protector je vhodný aj na príležitosti, kedy ako používateľ protézy uprednostníte nenápadný vzhľad. Pod dlhým oblečením nahrádza na strane protézy objem dolnej končatiny podľa vašich individuálnych požiadaviek. Svojou všestrannou funkčnosťou a vizuálnou príťažlivosťou obohatí váš každodenný život.

Jednoduché zapínanie

Jednoduchá technika zapínania uľahčuje nasadzovanie a skladanie krytu Protector.

Nabíjanie batérie aj s krytom Protector

Vďaka otvoru na zadnej strane krytu je možné kolenný kĺb Genium nabiť aj bez toho, aby bolo nutné chránič zložiť. Nabíjačku tak cez tento otvor jednoducho prevlečiete.

Kompenzácia objemu

Dĺžka a obvod lýtka na kryte Protektor sa individuálne prispôsobujú tak, aby jeho objem pod dlhým oblečením zodpovedal zdravej končatine.

Kolenný chránič Knee Pad

Špeciálny kolenný chránič v oblasti pately umožňuje pohodlnejšie a bezpečnejšie kľačanie.Výhody na prvý pohľad

Spoľahlivá ochrana

Vďaka konštrukcii z ľahkého, no súčasne vysoko odolného karbónu, poskytuje Protector vášmu kolennému kĺbu Genium spoľahlivú ochranu pred poškriabaním a nárazmi.

Jednoduchá manipulácia

Kryt Carbon Protector môžete kedykoľvek sami nasadiť alebo zložiť. Vďaka tomu je aj čistenie hračkou.

Športový dizajn

V krátkom oblečení vynikne príťažlivý vzhľad a moderný športový dizajn krytu Carbon Protector. Dynamické tvary a karbónový povrch krytu už len podčiarkujú jeho celkovú atraktivitu.

Na stiahnutie

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Brožúra Carbon ochranný kryt (EN)