Kýpťové lôžka SiOCX TF

Výhody pre vás na prvý pohľadVýhody na prvý pohľad

Maximálna sloboda pohybu

Flexibilné a elastické silikónové okraje lôžka sa dokonale prispôsobia všetkým vašim pohybom. Zažijete tak maximálnu slobodu pohybu, ktorú ešte umocní ergonomická konštrukcia vonkajšieho lôžka.

Zlepšené vnímanie okolia

V lôžku s rámovou konštrukciou budete môcť vaše okolie lepšie vnímať. Omnoho lepšie napríklad precítite povrch sedadla alebo stoličky, na ktorej sedíte. Budete tak sedieť omnoho bezpečnejšie, predovšetkým na úzkych sedadlách. Vnímať budete aj rôzne iné podnety z okolia, napríklad dotyk, či dokonca predmety vo vreckách nohavíc.

Spoľahlivá priľnavosť

Vnútorné lôžko je vyrobené zo silikónu na lekárske účely a zabezpečuje optimálnu priľnavosť na kýpti. Pomocou niekoľkých skrutiek je pevne spojené s vonkajším lôžkom z karbónu. Umožňuje tak optimálny prenos síl a bezpečné ovládanie protézy.

Komfort pri sedení

Vonkajšie lôžko SiOCX TF disponuje na svojej zadnej strane flexibilnými miestami vyrobenými z materiálu Dyneema, vďaka čomu budete vždy pohodlne sedieť. Tieto miesta tiež zabraňujú pretáčaniu protézy a nasávaniu vzdychu. Táto charakteristika platí aj pre rámovú konštrukciu lôžka SiOCX TF Pro, ktoré sa vďaka väčším flexibilným oblastiam vašej polohe pri sedení prispôsobí ešte lepšie.

Na stiahnutie

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

SiOCX Informácie pre používateľov (EN)