Silikónový poťah na protézy dolných končatínVýhody na prvý pohľad

Bežný deň bez trápenia

Anatomická a neuveriteľne autentická replika vašej končatiny vám uľahčí rozhodovanie, či si môžete obliecť krátky odev alebo otvorenú obuv.

Nápadne nenápadný

Odhliadnuc od samotnej funkčnosti je diskrétny vzhľad ďalšou výraznou črtou silikónových poťahov. Protéza sa tak vďaka neuveriteľne nenápadnému tvaru a farebnému prevedeniu stane harmonickou súčasťou vášho celkového telesného vzhľadu a pre ostatných bude na prvý pohľad nerozoznateľná od zdravej končatiny.

Jednoduchá údržba

Trvalému znečisteniu vášho poťahu na protézu predídete tým, že ho budete čistiť každý deň. Úplne na to postačí voda a mydlo s neutrálnym pH.

Individuálna zákazková výroba

Každý poťah je jedinečný a vyrobený na zákazku podľa vašich požiadaviek.

Návod na údržbu

Individuálne poťahy na protézy dolných končatín vyrába spoločnosť Ottobock zo silikónu. Zvolené vysokokvalitné silikónové materiály v sebe spájajú všetky dôležité vlastnosti potrebné pre optimálne vybavenie: funkčnosť, estetiku a komfort. Teplotná stabilita a odolnosť voči UV žiareniu sú len dve z množstva výhod, ktoré silikóny ponúkajú. Silikónové protézy sa tiež jednoducho udržiavajú a dobre čistia. Čistiť by sa mali každý deň po nosení s pomocou vody mydla s neutrálnym pH. Pri dodržiavaní priloženého návodu na údržbu sa nemusíte obávať trvalého znečistenia.