Skeo Sealing LinerVýhody

Po celý deň pevne drží!

So Skeo Sealingom sa môžete sústrediť len na to, čo je pre vás dôležité. Zanechajte myšlienky na protézu, pretože tesniaci krúžok spoľahlivo udrží podtlak!

Jednoduchosť nadovšetko!

Nikto nie je nadšený z komplikovaného nasadzovania protézy, obtiažneho prania a sušenia linera. Skeo Sealing vás nesklame – manipulácia s ním je jednoduchá a starostlivosť nenáročná a rýchla.

Oprite sa a odpočívajte!

So Skeo Sealingom sa budete cítiť pohodlne a príjemne v každej situácii – či už pri pohybe, alebo vo chvíľkach absolútneho pokoja.

Časté otázky

  • Je Skeo Sealing vhodný aj pre mňa?

    Tento liner je v podstate vhodný pre všetkých amputovaných v oblasti kolena alebo stehna, ktorí na pripojenie protézy používajú podtlakový systém Harmony alebo jednocestný ventil. Navrhli sme ho najmä pre užívateľov, ktorí si vážia svoju nezávislosť a radi ušetria čas a energiu pri manipulácii s protézou. Váš ortopedický technik vám v prípade potreby rád poradí.

  • Ako sa treba o Skeo Sealing starať?

    Nato, aby sa zabezpečila správna hygiena linera, odporúčame ho čistiť každý deň. Keďže povrch Skeo Sealingu je hladký, pôjde vám to veľmi ľahko. Liner tiež veľmi rýchlo schne, ale môžete tomu pomôcť tak, že ho zľahka osušíte uterákom.

  • Prečo má Skeo Sealing len dve možnosti umiestnenia tesniaceho krúžku?

    Na Skeo Sealingu môže byť tesniaci krúžok umiestnený 10 alebo 17 cm od spodného konca kýpťa. Správny variant pre vás - podľa dĺžky a stavu kýpťa - vyberie váš ortopedický technik. Týmito dvoma verziami dokážeme zabezpečiť silný podtlak takmer pre akýkoľvek stehenný kýpeť od dĺžky 15 cm, preto nie sú potrebné ďalšie možnosti na umiestnenie tesniaceho krúžku.