Systém Harmony

Aktívna kontrola objemu
Výhody na prvý pohľad

Pevné uchytenie

Systém Harmony drží protézu bezpečne na svojom mieste. Kýpeť, liner a lôžko tvoria jeden celok a vďaka úplnému kontaktu s protézou získavate lepšiu kontrolu. Okamžite napríklad pocítite, keď sa protéza dotkne zeme, vďaka čomu bude chodiť bezpečnejšie a istejšie.

Kontrola objemu

Iste viete, že objem kýpťa sa v priebehu dňa môže meniť. Systém Harmony bráni týmto výkyvom, a vaša protéza tak sedí vždy rovnako dobre.

Malý, ľahký a tichý

Elektronická pumpa Harmony E2 je malá, ľahká a veľmi tichá, dokonca aj v priebehu sacieho cyklu. Podtlak navyše udržíte aj po odpojení pumpy za účelom jej dobitia.

Integrované tlmenie nárazov

U mechanickej pumpy Harmony P3 zabezpečuje funkčný krúžok komfortné tlmenie nárazov – pri každom vašom kroku. Umožňuje automatické rotačné pohyby, ktoré sú pre chôdzu prirodzené, pričom výrazne znižuje účinok síl pôsobiacich na kýpeť počas chôdze.

Triton Harmony

Karbónové chodidlo Triton Harmony v sebe spája vysokú funkčnosť chodidiel Triton a technológiu Harmony: množstvo používateľov sa už nechalo presvedčiť plynulým odvalom chodidla, vynikajúcim návratom energie, ktorý vám šetrí sily a vysokou bezpečnosťou aj v náročnom teréne, a to všetko v kombinácii s aktívnym vákuovým systémom Harmony.


Podobné produkty