Systém transfemorálnej športovej protézy

Kolenný kĺb 3S80 Sport a chodidlo s karbónovou pružinou Sprinter

Športová protéza pre ambicióznych rekreačných športovcovVýhody na prvý pohľad

Vhodný pre vysoké zaťaženie

Na športovú protézu sa kladú vysoké nároky. Musí byť odolná, ale zároveň ľahká a kompaktná. Kolenný kĺb musí odolávať vysokej záťaži, pretože pri behu pôsobia na protézu výrazne väčšie sily ako pri chôdzi.

Optimálna švihová fáza

Kolenný kĺb 3S80 Sport používa modifikovanú podobu patentovanej rotačnej hydrauliky Ottobock. Výsledkom je špeciálne riadenie švihovej fázy, ktoré je optimálne prispôsobené pre beh.

Strečing a rozcvička

Pred každým športovým výkonom je dôležité dôkladne sa rozcvičiť. Pre mnohých športovcov je strečing súčasťou dennej rutiny, či už na uvoľnenie alebo ochranu svalstva. Kolenný kĺb 3S80 Sport je preto vybavený zabudovaným zámkom, ktorý sa jednoducho ovláda rukou.

Vysoký návrat energie

Chodidlo s karbónovou pružinou 1E90 Sprinter vám zabezpečí vynikajúci návrat energie pre dynamický beh, ktorý tak vyžaduje menej energie. K dispozícii je v šiestich verziách tuhosti podľa vašej telesnej hmotnosti.

Beh v teréne aj na tartanovej dráhe

Športová protéza je flexibilne použiteľná v rôznych druhoch terénu, pre džoging v parku, či rýchly šprint na tartanovej dráhe. K dispozícii sú dva typy podrážok, ktoré jednoducho sami vymeníte.

Rôzne druhy športov

Či už pri džogingu, šprinte, skokoch alebo severskej chôdzi: so športovou protézou môžete naplno využiť svoj výkonnostný potenciál pri aktivitách, ktoré si sami vyberiete. Možná je široká škála atletických a bežeckých športových disciplín.

Na stiahnutie

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Brožúra 3S80 (EN)

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

3S80 Informácie o produkte (EN)


Podobné produkty