Systém športovej nadkolennej protézy

Kolenný kĺb 3S80 Sport a karbónové planžetové chodidlo Sprinter

Športová protéza pre ambicióznych rekreačných športovcovVýhody

Vhodné pre vysokú záťaž

Na športovú protézu sa kladú vysoké požiadavky. Musí byť tuhá, ale aj ľahká a kompaktná. Kolenný kĺb musí vedieť odolať vysokej záťaži, pretože sily pôsobiace na protézu pri behu sú vyššie, než pri chôdzi.

Optimálna švihová fáza

Kolenný kĺb 3S80 Sport používa upravenú formu patentovanej rotačnej hydrauliky Ottobock. V dôsledku toho sa vyznačuje špeciálnym riadením švihovej fázy, ktorá je optimálne prispôsobená pre beh.

Strečing a rozcvička

Pred každým športovým výkonom je dôležité dôkladne sa rozcvičiť. Pre mnohých atlétov je strečing súčasťou ich každodennej rutiny, ktorí im slúži buď ako prevencia pred poranením, alebo na uvoľnenie. Preto je 3S80 Sport vybavený zabudovaným zámkom, ktorý sa dá ľahko ovládať rukou.

Vysoký návrat energie

Karbónové planžetové chodidlo 1E90 Sprinter zabezpečuje vynikajúci návrat energie pre dynamický beh, ktorý si vďaka tomu vyžaduje menej energie. Dodáva sa v šiestich verziách tuhosti, ktoré sa dajú prispôsobiť vašej telesnej hmotnosti.

V prírode aj na tartanovej dráhe

Športová protéza, ktorá je flexibilná, pokiaľ ide o jej používanie na rôznych typoch terénu – na jogging v parku alebo na šprint na tartanovej dráhe. K dispozícii sú dva rôzne typy stielok, ktoré sa dajú ľahko vymeniť.

Rôzne druhy športov

Na jogging, šprint, skoky alebo Nordic walking: so športovou protézou môžete plne realizovať svoj potenciálny výkon pri aktivitách, ktoré si vyberiete. Sú možné rôzne druhy športov súvisiacich s atletikou a behom.

Na stiahnutie

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Brožúra 3S80 (SK)

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Brožúra 3S80 (EN)

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

3S80 Informácie o produkte (EN)


Podobné produkty