Prehľad systémov protéz horných končatín

Amputácia znamená pre vás a vašu rodinu obrovskú zmenu. Budeme radi, ak vás na vašej ceste budeme môcť s dôverou sprevádzať. Naším cieľom je ukázať vám, že čiastočnou stratou vašej schopnosti pohybu ešte nič nekončí. Moderné protézy dokážu obnoviť mobilitu a navrátiť slobodu pohybu. Sami uvidíte, že s dobrým vybavením budete naďalej pánom vlastného života – či už v práci, pri každodenných povinnostiach, alebo vo voľnom čase.


Protéza ruky Michelangelo

Vďaka rôznym možnostiam úchopu umožňuje protézový systém AxonBus s rukou Michelangelo obnovenie mnohých funkcií zdravej ruky.

viac

Protézová ruka MyoFacil

Protézová ruka MyoFacil je ideálna pre používateľov, ktorí doposiaľ myoelektrické vybavenie nemali. Predstavuje spoľahlivé základné protetické riešenie, ktoré so sebou prináša výhodu veľkej voľnosti pohybu.

viac

Myoelektrické systémy protézovej ruky

V kombinácii s myoelektrickou protézou hornej končatiny umožňujú protézové ruky SensorHand Speed a VariPlus Speed uchopenie a držanie predmetov a aktívny život.

viac

DynamicArm

Vďaka špeciálnej technológii umožňuje lakťový kĺb DynamicArm vykonávať takmer prirodzené pohyby. Odporúčame jeho používanie v kombinácii so SensorHand Speed.

viac

Protézové rukavice

Protézové rukavice pomáhajú pri harmonickom začleňovaní protézy do celkového telesného vzhľadu. Rukavica zároveň slúži ako ochrana mechanizmu protézovej ruky.

viac

SiOCX TF

Lôžka SiOCX TR pre amputácie predlaktia sú dobre znášané pokožkou a sú zárukou optimálneho uchytenia na kýpti. K ich ďalším výhodám patrí jednoduché čistenie a individuálny dizajn.

viac

Silikónové čiastočné protézy ruky a prstov

Čiastočné silikónové protézy ruky nielen rozširujú možnosti úchopu postihnutou rukou, ale prinášajú so sebou aj výhodu prekvapivo prirodzeného vzhľadu.

viac