Protézové rukavice SkinNatural

Protézové rukavice

Rozmanitý výber pre individuálny vzhľadVýhody na prvý pohľad

Mladá mamička si maľuje s deťmi

Pevnosť a jednoduchá údržba

Vaša protézová rukavica prichádza v priebehu dňa do kontaktu s množstvom vecí. PVC materiál sa vyznačuje dobrou mechanickou odolnosťou a trvácnosťou. Je pevný a nie je ľahké ho roztrhnúť. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je tiež výrazne menej náchylný na znečistenie. Pomocou špeciálneho čistiaceho prostriedku vašu rukavicu každý deň ľahko vyčistíte.

Markus číta noviny. Vďaka prirodzenému vzhľadu protézovej rukavice bude protéza pre okolie veľmi nenápadná.

Prirodzené a nenápadné

Chcete aby protézová rukavica aj opticky čo možno najlepšie nahrádzala vašu ruku? Farebné vlákna v nej imitujú prirodzené rozloženie žiliek na ľudskej ruke a viacvrstvová štruktúra vytvára hĺbkový efekt, vďaka ktorému rukavica pôsobí veľmi plasticky. Nechty, krvné cievy, kĺby prstov a malé kožné ryhy sú ručne dofarbované a vyzerajú prekvapivo prirodzene.

Sjaak si nalieva do pohára vodu. S priesvitnou protézovou rukavicou bude vaša protéza neprehliadnuteľná

Urobte dojem

Priesvitná rukavica je k dispozícii pre všetkých používateľov ruky Michelangelo, ktorí chcú svoju modernú protézu sebavedome ukázať. Fascinujúci dizajn ruky Michelangelo tak uvidí aj vaše okolie. Druhá verzia v čiernom prevedení bezpochyby tiež upúta.

Veľký výber farieb pre individuálne prispôsobenie typu pokožky

Veľký výber farieb

V závislosti od typu vašej protézovej ruky máte na výber až zo 7 farebných odtieňov protézových rukavíc. Váš ortopedický technik vám odborne poradí, ktorá farba zo vzorkovnice bude najvhodnejšia k vášmu konkrétnemu typu pokožky.

Výber protézových rukavíc

Výhodou protézových rukavíc SkinNatural je ich prirodzený vzhľad. Umožnia vám tešiť sa z prirodzeného a harmonického vzhľadu v bežnom živote, v práci a vo voľnom čase. Rukavice zároveň súžia ako ochrana vašej protézy pred prachom, špinou a vlhkosťou.

Protézové rukavice SkinNatural sú k dispozícii pre rôzne typy protézových rúk. V ponuke sú až v 7 rozličných odtieňoch.

MyoSkin Natural: Protézové rukavice MyoSkin Natural boli vyvinuté špeciálne pre myoelektrické protézy.

MovoSkin Natural: Tieto protézové rukavice sú určené pre vybavenia ťahom ovládanou protézou.

PhysoSkin Natural: Používatelia pasívnej protézy hornej končatiny alebo ruky majú na výber rukavice s presvedčivo prirodzeným a individuálnym vzhľadom.

Protézové rukavice Michelangelo

Pre používateľov ruky Michelangelo sú k dispozícii špeciálne protézové rukavice AxonSkin.

AxonSkin Natural: Výhodou tejto rukavice sú okrem veľmi prirodzeného vzhľadu aj ručne dokresľované detaily, ako žilky, kĺby prstov a nechty, ktoré sú replikou zdravej ľudskej ruky. Prekvapivo reálnou replikou! PVC materiál s viacvrstvovou štruktúrou sa vyznačuje vysokou pevnosťou a vďaka špeciálnej povrchovej úprave nie je náchylný na znečistenie. Rukavice AxonSkin Natural sú dostupné v 7 farebných odtieňoch.

AxonSkin Visual: Priesvitná rukavica zdôrazní fascinujúci dizajn ruky Michelangelo. Zóny na bruškách prstov a dlaniach zo špeciálneho materiálu vám umožnia ešte lepší úchop.

AxonSkin Black: Nezvyčajná protézová rukavica, celá v čiernej, zaručene nezostane bez povšimnutia. Zóny na bruškách prstov a dlaniach zo špeciálneho materiálu vám umožnia ešte lepší úchop.

Návod na údržbu

Zvýšená opatrnosť je potrebná hlavne pri kontakte s náplňou guľôčkových pier, tlačiarenskou farbou (noviny, fotokópie) a tmavými, nepranými textíliami. Špeciálna vonkajšia vrstva rukavíc SkinNatural znižuje ich náchylnosť na zašpinenie, a zjednodušuje tak ich čistenie. Ak nestačí bežné denné čistenie mydlom a vodou, prosím použite špeciálny čistiaci prostriedok (640F12). Mali by ste ho aplikovať hneď po znečistení. Ak dôjde k absorpcii pigmentov do PVC, vyčistenie žiaľ už nie je možné.


Súvisiace produkty