Protézové rukavice SkinNatural

Protézové rukavice

Rozmanitý výber pre individuálny vzhľadVýhody na prvý pohľad

Pevnosť a jednoduchá údržba

Vaša protézová rukavica prichádza v priebehu dňa do kontaktu s množstvom vecí. PVC materiál sa vyznačuje dobrou mechanickou odolnosťou a trvácnosťou. Je pevný a nie je ľahké ho roztrhnúť. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je tiež výrazne menej náchylný na znečistenie. Pomocou špeciálneho čistiaceho prostriedku vašu rukavicu každý deň ľahko vyčistíte.

Prirodzené a nenápadné

Chcete aby protézová rukavica aj opticky čo možno najlepšie nahrádzala vašu ruku? Farebné vlákna v nej imitujú prirodzené rozloženie žiliek na ľudskej ruke a viacvrstvová štruktúra vytvára hĺbkový efekt, vďaka ktorému rukavica pôsobí veľmi plasticky. Nechty, krvné cievy, kĺby prstov a malé kožné ryhy sú ručne dofarbované a vyzerajú prekvapivo prirodzene.

Urobte dojem

Priesvitná rukavica je k dispozícii pre všetkých používateľov ruky Michelangelo, ktorí chcú svoju modernú protézu sebavedome ukázať. Fascinujúci dizajn ruky Michelangelo tak uvidí aj vaše okolie. Druhá verzia v čiernom prevedení bezpochyby tiež upúta.

Veľký výber farieb

V závislosti od typu vašej protézovej ruky máte na výber až zo 7 farebných odtieňov protézových rukavíc. Váš ortopedický technik vám odborne poradí, ktorá farba zo vzorkovnice bude najvhodnejšia k vášmu konkrétnemu typu pokožky.

Výber protézových rukavíc

Výhodou protézových rukavíc SkinNatural je ich prirodzený vzhľad. Umožnia vám tešiť sa z prirodzeného a harmonického vzhľadu v bežnom živote, v práci a vo voľnom čase. Rukavice zároveň súžia ako ochrana vašej protézy pred prachom, špinou a vlhkosťou.

Protézové rukavice SkinNatural sú k dispozícii pre rôzne typy protézových rúk. V ponuke sú až v 7 rozličných odtieňoch.

MyoSkin Natural: Protézové rukavice MyoSkin Natural boli vyvinuté špeciálne pre myoelektrické protézy.

MovoSkin Natural: Tieto protézové rukavice sú určené pre vybavenia ťahom ovládanou protézou.

PhysoSkin Natural: Používatelia pasívnej protézy hornej končatiny alebo ruky majú na výber rukavice s presvedčivo prirodzeným a individuálnym vzhľadom.

Protézové rukavice Michelangelo

Pre používateľov ruky Michelangelo sú k dispozícii špeciálne protézové rukavice AxonSkin.

AxonSkin Natural: Výhodou tejto rukavice sú okrem veľmi prirodzeného vzhľadu aj ručne dokresľované detaily, ako žilky, kĺby prstov a nechty, ktoré sú replikou zdravej ľudskej ruky. Prekvapivo reálnou replikou! PVC materiál s viacvrstvovou štruktúrou sa vyznačuje vysokou pevnosťou a vďaka špeciálnej povrchovej úprave nie je náchylný na znečistenie. Rukavice AxonSkin Natural sú dostupné v 7 farebných odtieňoch.

AxonSkin Visual: Priesvitná rukavica zdôrazní fascinujúci dizajn ruky Michelangelo. Zóny na bruškách prstov a dlaniach zo špeciálneho materiálu vám umožnia ešte lepší úchop.

AxonSkin Black: Nezvyčajná protézová rukavica, celá v čiernej, zaručene nezostane bez povšimnutia. Zóny na bruškách prstov a dlaniach zo špeciálneho materiálu vám umožnia ešte lepší úchop.

Návod na údržbu

Zvýšená opatrnosť je potrebná hlavne pri kontakte s náplňou guľôčkových pier, tlačiarenskou farbou (noviny, fotokópie) a tmavými, nepranými textíliami. Špeciálna vonkajšia vrstva rukavíc SkinNatural znižuje ich náchylnosť na zašpinenie, a zjednodušuje tak ich čistenie. Ak nestačí bežné denné čistenie mydlom a vodou, prosím použite špeciálny čistiaci prostriedok (640F12). Mali by ste ho aplikovať hneď po znečistení. Ak dôjde k absorpcii pigmentov do PVC, vyčistenie žiaľ už nie je možné.


Súvisiace produkty