Silikónové poťahy na protézy horných končatín

Výhody pre vás na prvý pohľadVýhody na prvý pohľad

Uchopiť a držať

Uchopiť a držať

Protézy horných končatín zastupujú v bežnom živote dôležité funkcie. Rozširujú možnosti pasívneho úchopu postihnutej končatiny. Slúžia tiež ako protisila pri úchope a držaní predmetov oboma rukami.

Vzorkovnica farieb pre silikónové poťahy

Nápadne nenápadný

Odhliadnuc od samotnej funkčnosti je diskrétny vzhľad ďalšou výraznou črtou silikónových poťahov. Protéza sa tak vďaka neuveriteľne nenápadnému tvaru a farebnému prevedeniu stane harmonickou súčasťou vášho celkového telesného vzhľadu a pre ostatných bude na prvý pohľad nerozoznateľná od zdravej končatiny.

Individuálna výroba silikónového poťahy na protézu hornej končatiny

Individuálna zákazková výroba

Každý poťah je jedinečný a vyrobený na zákazku podľa vašich požiadaviek.

Jednoduchá údržba

Trvalému znečisteniu vášho poťahu na protézu predídete tým, že ho budete čistiť každý deň. Úplne na to postačí voda a mydlo s neutrálnym pH.

Návod na údržbu

Individuálne poťahy na protézy horných končatín vyrába spoločnosť Ottobock zo silikónu. Zvolené vysokokvalitné silikónové materiály v sebe spájajú všetky dôležité vlastnosti potrebné pre optimálne vybavenie: funkčnosť, estetiku a komfort. Teplotná stabilita a odolnosť voči UV žiareniu sú len dve z množstva výhod, ktoré silikóny ponúkajú. Silikónové protézy sa tiež jednoducho udržiavajú a dobre čistia. Čistiť by sa mali z vonkajšej strany každý deň po použití s pomocou vody a mydla s neutrálnym pH. Pri dodržiavaní návodu na údržbu sa nemusíte obávať trvalého znečistenia.