Rehband / Aktivuj svoj plný potenciál

O značke Rehband

Rehband je svetová značka so škandinávskymi koreňmi, založená v Štokholme v roku 1955. Rehband je veľmi hrdý na to, že vlastní celú výrobnú sieť, produkty vyrába v európskych fabrikách a riadi vlastné R&D (výskum a vývoj) oddelenie. Rozsah produktov a záujem cieľovej skupiny sa postupne počas rokov rozširoval a v roku 1994 značku získala spoločnosť Otto Bock HealthCare GmbH, jedna zo svetových lídrov na trhu technickej ortopédie. Spolu s Otto Bock dosiahol Rehband jedinečnú pozíciu na trhu. Desaťročia tradícií, vedeckého výskumu a nepretržitých medicínskych zlepšení – to je to, čo robí Rehband tak osobitou značkou. Dnes môžeme Rehband nájsť vo viac ako 60 krajinách, ponúka vyše 160 unikátnych produktov. Je to značka pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí chcú podporovať, chrániť a zlepšovať svoje výsledky.

Filozofia značky

Bez ohľadu na to, ako definuješ aktívny život, my sme pri tom. Chránime tvoje kolená na hádzanárskom ihrisku. Podporujeme tvoj chrbát v ťažkých časoch. Zohrievame tvoje kĺby počas tréningu a pri tvojich každodenných aktivitách. A najlepšie na tom je, že to robíme s produktami vyvinutými spolu s tebou. S kvalitou, funkčnosťou a dizajnom prispôsobeným pre teba a tvoje každodenné potreby.

A s tým chceme pokračovať.


RX línia

Bandáže kolena, lakťa a lýtka vyvinuté špeciálne pre fitness a crossfit.

Na základe fantastického úspechu Rehband Rx 5mm kolennej bandáže u profesionálov vo Fitness a CrossFit, Rehband vyvinul celistvú Rx líniu na podporu kolena, lakťa a lýtka v rôznych hrúbkach neoprénu a farebných variantoch. Celý rozsah produktov bol vyvinutý v úzkej spolupráci s ambasádormi Rehband – Camille Leblanc-Baziner a Rich Froning, obaja sú víťazmi CrossFit hier 2014.

Rehband CrossFit 2017 (limitovaná edícia)

Oznam pre všetkých športových nadšencov!

Rehband predstavuje pri príležitosti Reebok Crossfit Games 2017 limitovanú edíciu kolenných bandáží v 3 farebných prevedeniach:

modro-červená | 5mm neoprén

tmavomodrá-burgundy | 5mm neoprén

čierne | 7mm neoprén

Ochráňte svoje kolená a buďte pri tom štýloví! Bandáže si môžete objednať emailom priamo u nás na info@remove-this.ottobock.sk alebo online u nášho obchodného partnera www.deltastore.sk

Vyrobený je iba limitovaný počet dostupný len do vypredania skladových zásob!


Rehband Compression

Je pre Vás najlepšou voľbou pred, počas i po tréningu.

Rehband Compression línia ponúka jednu z najmodernejších športových kompresií na trhu. Vynikajúci vysoký výkon textílie, starostlivo vybraný tímom špecializovaných textilných inžinierov ponúka maximálnu priedušnosť, dobré odvádzanie potu a to bez zmeny kompresie počas športu. Materiál pružiaci vo všetkých 4 smeroch poskytuje optimálnu priľnavosť a cielenú kompresiu pre každú svalovú skupinu počas vrcholného výkonu.

Konštrukčne vyrobené na mieru pre dokonalé anatomické prispôsobenie vám poskytne výnimočné pohodlie a výkon. Rehband Compression línia je založená na unikátnej kombinácii viac ako 60 ročných skúseností z oblasti lekárstva a športu. Počas vývoja našich produktov tím odborníkov úzko spolupracoval so športovcami po celom svete.

Línia Protection

Chrániče a bandáže

Ako posúvame svoje hranice a zvyšujeme výkony v našom tréningu, tak aj kvalitu, funkčnosť a dizajn našich produktov je stále viac dôležitá. Tlmenie otrasov. Doba životnosti. Pohodlie pri nosení. Flexibilita.

Línia Rehband protection je vyvinutá z úzkej spolupráce s najlepšími svetovými atlétmi, aby bolo zabezpečené nielen naplnenie očakávaní, ale aj posúvanie ich do vyššej úrovne.

Na Stiahnutie

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Katalóg Rehband 2017

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Cenník produktov Rehband 2017

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Letáky Rehband

Prosím zvoľte požadovaný formát súborov:

Katalóg Crossfit Games 2017